Bylo odhaleno 12 nových titulů Xbox Game Pass pro začátek července 2022

Přichází další vlna titulů Jak bylo oznámeno dříve, Far Cry 5 byl také přidán do služby dne 1. července.

Bylo odhaleno 12 nových titulů Xbox Game Pass pro začátek července 2022

Tituly Xbox Game Pass – červenec 2022

Poslední hovor BBS (PC)

K dispozici první den s PC Game Pass: Spusťte Z5 Powerlance a zapněte Last Call BBS, poslední hru od Zachtronics! Barkeep naplnil svůj retro počítač úplnou sadou logických her, které si můžete stáhnout a hrát. Není třeba se starat o ochranu proti kopírování, všechny jsou plně cracknuté a připravené k užívání.

Yakuza 0 (cloud, konzole a PC) – 5. července

Pozlátko, půvab a nespoutaná dekadence 80. let jsou zpět v Yakuze 0. Hrajte jako Kazuma Kiryu, nízko postavená yakuza, která se dostane do světa problémů, když se pokazí jednoduché vymáhání dluhů. Pak nastupte do bot Goro Majimy se stříbrnou špičkou a prozkoumejte jeho „normální“ život majitele kabaretního klubu.

Yakuza Kiwami (cloud, konzole a PC) – 5. července

1995, Kamurocho. Kazuma Kiryu, Drak z Dojimy, padne za vraždu zločineckého bosse, aby ochránil svého zapřisáhlého bratra Akiru Nishikiyamu a svou kamarádku z dětství Yumi. Zažijte příběh, který odstartoval legendární sérii Yakuza, se všemi dramaty, akcí a veselými minihrami, které byste očekávali.

Yakuza Kiwami 2 (cloud, konzole a PC) – 5. července

Hrozí, že atentát vypukne totální válku mezi klanem Tojo a aliancí Omi. Kazuma Kiryu, drak z Dojimy, musí cestovat do Sotenbori v Ósace, aby zprostředkoval mír mezi znepřátelenými klany, ale Ryuji Goda, drak z Kansai, se nezastaví před ničím, aby svou válku dostal.

DJMax Respect V (cloud, konzole a PC) – 7. července

DJMax Respect V je nejnovější díl od tvůrců kritikou uznávané franšízy rytmických her DJMax. Zažijte skladby od oblíbených umělců, jako jsou Marshmello, Porter Robinson a Yukika, exkluzivní Full HD hudební videa, online multiplayer, nové herní režimy a další!

Zápas: Mistrovství v tenise (cloud, konzole a PC) – 7. července

K dispozici v první den s Game Pass: Matchpoint: Tennis Championships je moderní pojetí tenisu, které nabízí skutečný zážitek na kurtu podporovaný hlubokým kariérním režimem a jedinečným systémem soupeření. Hra klade velký důraz na taktický realismus, umístění a zaměřování, což umožňuje hráči pohybovat svou superstar přesně tím správným způsobem, aby ze svých záběrů vytěžil maximum.

Road 96 (cloud, konzole a PC) – 7. července

Na této riskantní cestě k hranicím potkáte neuvěřitelné postavy a objevíte jejich propletené příběhy a tajemství v neustále se vyvíjejícím dobrodružství. Ale každá míle otevírá možnost volby. Vaše rozhodnutí změní vaše dobrodružství, změní lidi, které potkáte, možná dokonce změní svět.

Escape Academy (konzole a PC) – 14. července

K dispozici od prvního dne s Game Pass: Právě jste dorazili do Escape Academy, školy, kde se nadějní studenti trénují, aby se stali nejlepšími Escapist. Zahrajte si přes tucet mistrovsky ručně vytvořených místností navržených zkušenými odborníky v oblasti skutečných únikových místností.

My Friend Peppa Pig (Cloud, Console a PC) – 14. července

Začněte dobrodružství plné zábavy s prasátkem Peppou! Vytvořte si svou postavu, zazvoňte na zvonek a vstupte do televizní show. Peppa navrhuje aktivity všude, kam jdete, od muzea po město brambor. Pomozte najít brýle tatínka Pig, sledovat lesní cesty, cákat se v bahnitých loužích a další. Každý čas hraní je jiný!

Overwhelm (PC) – 14. července

Jste v přesile, máte málo munice a nastává paranoia. Overwhelm je akční plošinovka z hororového světa, kde nepřátelé dostávají síly a vy ne. Prozkoumejte tísnivé jeskyně úlu, vedené pouze řídkou mapou. Jak porazíte každého z pěti jedinečných bossů, jejich schopnosti se rozdělí mezi nepřátele světa se stupňující se obtížností.

PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Cloud, Console a PC) – 14. července

Velké město znamená větší dobrodružství! Když se Ryder a Tlapková patrola dozví, že starosta Humdinger převzal vládu nad rušnou metropolí, musí se vrhnout do akce, aby zachránili Adventure City před jeho sobeckými plány. Štěňata potřebují, abyste se připojili k týmu PAWsome!

PowerWash Simulator (cloud, konzole a PC) – 14. července

K dispozici první den s Game Pass: Uvolněte tlak pomocí PowerWash Simulatoru a smyjte své starosti s uklidňujícími zvuky vysokotlaké vody. Zapněte výkonnou myčku a odstřelte každé smítko špíny a špíny, které najdete. Ponořte se do prostého uspokojení z výkonného mytí až do jiskřivého konce.